پمپ REXROTH راه حلی برای هر صنعتی

خط کامل پمپ های هیدرولیک Rexroth تقریباً به هر صنعت در تولید و کاربردهای فناوری مانند مهندسی راه آهن، کارخانه های فرآیند شیمیایی، مهندسی نیرو و محیط زیست، مهندسی خودرو، ماشین آلات پردازش پلاستیک، صنعت کاغذ، پرس، دستگاه های آزمایش و سیستم های شبیه سازی، دریایی و فراساحلی خدمت می کند. مهندسی، پروژه های ویژه و مهندسی عمران/آب، فناوری حمل و نقل و ماشین ابزار.

رکسروت با پیگیری و درک جامع این حوزه‌های کاربردی و همکاری نزدیک با مشتریان، نوآوری‌های الکتروهیدرولیک منحصربه‌فردی را در فناوری کنترل ایجاد کرده‌اند. نتیجه پمپ های هیدرولیکRexroth با دقت، قابلیت اتکاء و اطمینان بیشتر است.

پمپ های هیدرولیک رکسروت پیشرو در کارایی و کیفیت

شرکت Bosch Rexroth با حفظ ذهنیت انتظارات بازار، استاندارد جدیدی را برای پمپ های هیدرولیک با توسعه مداوم در بالاترین استانداردها و کیفیت تعیین می کند. پمپ های Rexroth برای قابلیت اطمینان و کارایی بالا طراحی شده اند.

مجموعه پمپ ها عبارتند از: پمپ های پیستونی محوری، پمپ های دنده ای خارجی، پمپ های دنده ای داخلی، پمپ های چرخشی، پمپ های پره ای، پمپ های پیستونی شعاعی و پمپ های الکتروهیدرولیک.

پمپ های Rexroth به عنوان یک نقطه نظر راه حل طراحی شده‌اند که در آن محصولات با یکدیگر سازگار هستند تا یک مجموعه کامل را برای مشتریان خود فراهم کنند.

Rexroth برای کمک به عملکرد ایمن و با حداکثر کارایی سیستم های شما، طیف گسترده ای از لوازم جانبی پمپ را ارائه می دهد. قابلیت جایگزینی آب‌بندها، شیر ایمنی، فلنج های نصب، براکت ها و آداپتورها نصب را آسان تر و سریع تر می کنند.

توسعه مستمر در صنعت پمپ های هیدرولیک و آخرین فناوری ها در بالاترین سطح توسعه Bosch Rexroth همیشه بهترین محصولات قابل اعتماد را برای تجارت شما ارائه می دهد.